КОНДИЦИОНЕР TOSOT, LYRA TWO STAGE R32 — GV-18W2S
1031 103 1134
Побутовий тепловий насос класу deluxe в ексклюзивному дизайнерському виконанні. Екологічний та продуктивний. Ефективно працює на обігрів при температурі зовнішнього повітря до -30 ° С, дозволяючи суттєво економити взимку та в міжсезоння.
Серія LYRA TWO STAGE - це не тільки дизайнерська модель, що відрізняється витонченістю, плавними вигинами та вишуканою формою корпусу внутрішнього блоку, але й оснащена новітнім двоступінчастим інверторним компресором з технологією G10 завдяки якому коефіцієнт енергоефективності збільшився на 40% при охолодженні, і обігріві.
Дизайн даного кондиціонера доповнить практично будь-який інтер'єр, від класики до Hi-Tech, та підкреслить яскраву індивідуальність власника. Окрім естетики теплові насоси серія LYRA TWO STAGE стане зручною альтернативою традиційним системам опалення.
Параметр Значення
Код 1096
Виробник Tosot
Модель GV-18W2S
Колір білий
Країна виробник Китай
Тип компресора Інверторний
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Тип Спліт-система
Рекомендована площа кв. 50
Холодопродуктивність кВт 5.30 (1.20-7.20)
Теплопродуктивність кВт 6.20 (1.20-9.20)
Потужність охолодження 1.18(0.40-2.70)
Потужність обігріву 1.45 (0.40-3.20)
Рівень шуму внутрішнього блоку, Дб 28/32/34/36/39/42/44
Рівень шуму зовнішнього блоку Дб 56
Робота при негативних температурах, С-30
Наявність Wi-Fi +
Фільтр повітря +
Іонізація повітря +
Габарити внутрішнього блоку (В*Ш*Г) 1101X327X249
Габарити зовнішнього блоку (В*Ш*Г) 1003X790X427

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6200 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 50 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 24 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1180 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1450 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 24 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 327 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1101 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 249 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 790 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1003 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 427 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 61 кг |
- Ціна: 53 000 ₴


