КОНДИЦІОНЕР TOSOT, LYRA WINTER INVERTER R32 — GF-24W
920 92 1012
Побутовий тепловий насос класу deluxe в ексклюзивному дизайнерському виконанні. Екологічний та продуктивний. Ефективно працює на обігрів при температурі зовнішнього повітря до -23 ° С, дозволяючи суттєво економити взимку та в міжсезоння.
Серія LYRA - це дизайнерська модель, що відрізняється витонченістю, плавними вигинами та вишуканою формою корпусу внутрішнього блоку. Він виготовлений з особливого глянсового пластику високої якості, а тонка хромована обробка створює ще більшу привабливість і неповторний стиль серії LYRA.
Дизайн даного кондиціонера доповнить практично будь-який інтер'єр, від класики до Hi-Tech, та підкреслить яскраву індивідуальність власника. Окрім естетики, серія LYRA має високі показники енергоефективності, завдяки новітньому — екологічному та високоефективному фреону R32.
Компресор інверторного типу, з унікальною технологією G-10 Inverter; аеродинамічна конструкція лопат вентиляторів, як зовнішнього, так і внутрішнього блоків; спеціальна рельєфна поверхня теплообмінника – все це забезпечує найвищу продуктивність за мінімальних витрат енергії.
• Високоефективний екологічний холодоагент R32
• Wi-Fi модуль
• I Feel
• Режим «Комфортного сну»
• Контроль напряму повітряного потоку
• Кнопка режиму TURBO
• Ширококутні жалюзі для об'ємного потоку повітря
• Технологія інверторного керування
• Теплий старт
• Блокування кнопок на пульті Д/У
• Таймер
• Дисплей відображення поточного часу
• Функція запам'ятовування поточних установок
• "Вольт-контроль" система низьковольтного старту
• Система самодіагностики
• Знімна панель, що миється
• Світлодіодний дисплей
• Низькотемпературний старт
• Система автоматичного самоочищення
• Технологія «Інтелектуального розморожування»
• Технологія осушення повітря без зниження температури
• Світлодіодне відображення поточних режимів роботи
• Генератор іонів-фільтр Active Plasma Ion (API)
Параметр Значення
Код 1093
Виробник Tosot
Модель GF-24W
Колір білий
Країна виробник Китай
Тип компресора Інверторний
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Тип Спліт-система
Рекомендована площа кв. 70
Холодопродуктивність кВт 7.00 (1.93-8.85)
Теплопродуктивність кВт 7.40 (1.80-10.63)
Потужність охолодження 1.92(0.43-3.10)
Потужність обігріву 1.79(0.43-3.75)
Рівень шуму внутрішнього блоку, Дб 32/37/42/44/45
Рівень шуму зовнішнього блоку Дб 57
Робота при негативних температурах, С -23
Наявність Wi-Fi +
Фільтр повітря +
Іонізація повітря +
Габарити внутрішнього блоку (В*Ш*Г) 1122х329х247
Габарити зовнішнього блоку (В*Ш*Г) 965х700х396

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1250 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7400 Вт |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -23 град. |
| Максимальна температура | 24 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1920 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1790 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -23 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 24 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 329 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1122 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 247 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 17.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 965 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 396 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 53.5 кг |
- Ціна: 45 650 ₴


