КОНДИЦІОНЕР TOSOT, HANSOL WINTER INVERTER R32 — GL-24ZS
1032 103 1135
Побутовий тепловий насос серії HANSOL R32 – це нове покоління моделі HANSOL, що добре зарекомендувала себе – тепер із сучасним енергоефективним еко-фреоном R32. Ця модель наочне поєднання роками перевіреної якості та інноваційних технологій.
Завдяки сучасному інверторному компресору підвищеної продуктивності разом із функціями захисту від зледеніння зовнішнього блоку, кондиціонери серії HANSOL R32 здатні не тільки охолоджувати, але й прогріти приміщення навіть у великі морози. Спліт система серії HANSOL R32 зібрала у собі всі необхідні функції для комфортного охолодження та обігріву повітря.
Традиційно HANSOL R32 - це ідеальне рішення для альтернативного опалення в зимову пору року за низьких температур зовнішнього повітря, а також для ефективного енергозберігаючого охолодження за максимально спекотної погоди.
Характеристики
• Високоефективний екологічний холодоагент R32
• Wi-Fi модуль
• I Feel
• Режим «Комфортного сну»
• Контроль напряму повітряного потоку
• Кнопка режиму TURBO
• Ширококутні жалюзі для об'ємного потоку повітря
• Технологія інверторного керування
• Теплий старт
• Блокування кнопок на пульті Д/У
• Таймер
• Дисплей відображення поточного часу
• Функція запам'ятовування поточних установок
• "Вольт-контроль" система низьковольтного старту
• Система самодіагностики
• Знімна панель, що миється
• Світлодіодний дисплей
• Низькотемпературний старт
• Система автоматичного самоочищення
• Технологія «Інтелектуального розморожування»
• Технологія осушення повітря без зниження температури
• Світлодіодне відображення поточних режимів роботи
• Генератор іонів-фільтр Active Plasma Ion (API)
Параметр Значення
Код 1408
Виробник Tosot
Модель GL-24ZS
Колір білий
Країна виробник Китай
Тип компресора Інверторний
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Тип Спліт-система
Рекомендована площа кв. 70
Холодопродуктивність кВт 6,70 (1,50-7,00)
Теплопродуктивність кВт 7,25 (1,20-7,80)
Потужність охолодження 1,56(0,40-3,70)
Потужність обігрів 1,73(0,45-3,80)
Енергоефективність EER/COP 4,29/4,19
Рівень шуму внутрішнього блоку, Дб 33/36/37/39/42/45/48
Рівень шуму зовнішнього блоку Дб 57
Робота при негативних температурах, С -25
Наявність Wi-Fi +
Фільтр повітря +
Іонізація повітря +
Габарити внутрішнього блоку (В*Ш*Г) 1078х325х246
Габарити зовнішнього блоку (В*Ш*Г) 963х700х396

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1250 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7400 Вт |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 24 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1900 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1900 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 24 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 325 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1078 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 245 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 965 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 396 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 53.5 кг |
- Ціна: 53 100 ₴


