Насос для скважины Grundfos SQ 3-105 1,85 кВт 96510210
P=1850 Вт, U=220В, Qmax=4,4 м3/ч, Hmax=147м, для скважин 76 мм, d=74 мм
Опис
Свердловинний насос Grundfos SQ 3-105 96510210 - це найпопулярніша та незамінна модель для глибоких свердловин з дебетом 3 м3/год. Цей насос має високий натиск та продуктивність, що дозволяє задовольнити будь-які вимоги покупців до автоматичного водопостачання одночасно з поливом, для наповнення басейну та інших побутових потреб. Насос Grundfos SQ 3-105 виправдовує вкладені в нього гроші, тому що не має аналогів у інших виробників! Поєднуючи високі технічні характеристики, Grundfos SQ 3-105 автоматично вимикається при нестачі води в свердловині (захист від сухого ходу), має вбудовану функцію плавного пуску, завдяки якій знижується знос і запобігає перевантаженню при пуску, захист від перевантаження, перегріву та перенапруг. Жоден із конкуруючих насосів не може похвалитися такими характеристиками. Саме тому Грундфос не боїться надавати п'ять років офіційної гарантії на свої насоси.
Насос може йти в комплекті з гідроакумулятором баком на 150 л Aquasystem VAV 150 !
Технічні характеристики:
Номінальна подача: 3 м3/година
Номінальний натиск: 113м
Максимальне подання: 4,4 м3/год
Максимальний натиск: 147м
Матеріали:
Насос: поліамід/нержавіюча сталь
Робоче колесо поліамід
Електродвигун: нержавіюча сталь
Рідина:
Максимальна температура рідини: 35°C
Щільність: 998.2 кг/м3
Дані електроустаткування:
Номінальна потужність: 1850 Вт
Номінальний струм: 12,3 А
Номінальна швидкість: 10700 об/хв
Номінальна напруга: 1 х 200-240 V
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5): 68
Клас ізоляції (IEC 85) F
Спосіб запуску: прямий пуск
Тепловий захист: внутрішній
Довжина кабелю: 1,5м
Повна вага: 7,1 кг
Монтаж:
Вихід насоса: Rp 1 1/4”
Мінімальний діаметр свердловини: 76 мм
Подробнее о товаре
Производитель GRUNDFOS Мощность, Вт 1850 Производительность, max м3/ч 4.4 Напор, мах м 147 Напряжение питания, В 230 Диаметр 3" Ток max, А 12.3 Модель насоса Grundfos SQ

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Страна производитель | Мексика |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание |
| Максимальная пропускная способность | 4.4 куб. м/час |
| Минимальная пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 1.85 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Степень защиты IP | 68 |
| Вес | 7.1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 74 мм |
| Длина | 947 мм |
| Высота | 74 мм |
- Цена: Цену уточняйте



Отправка с 28 апреля 2026