Насос для скважины Grundfos SQ 2-55 0,7 кВт 96510199
P=700 Вт, U=220 В, Qmax=3,4 м3/ч, Hmax=68 м
Опис
Свердловинний насос Grundfos SQ 2-55 96510199 - це оптимальна модель для неглибоких свердловин діаметром від 76 мм, має високу зносостійкість і має всілякі вбудовані захисту: захист від сухого ходу, від перенапруг, перегріву, перевантаження. Натиск та подача насоса Grundfos SQ 2-55 цілком задовольняють вимоги для автоматичного водопостачання будинку з неглибоких свердловин. Гідравлічні елементи SQ 2-55 виготовлені з армованого скловолокном поліаміду. Це дуже важливо для насоса свердловин, забезпечує йому високий ККД і стійкість до зносу. У Grundfos SQ застосований завзятий підшипник, що захищає свердловинник від спливання робочого колеса. Насоси для свердловин Grundfos SQ забезпечені сервісною підтримкою по всій Україні та гарантією 5 років. Придбати SQ можна в tsitka.com.ua за оптовою ціною.
Насос може йти в комплекті з гідроакумулятором баком на 100 л Aquasystem VAV 100 !
Технічні характеристики:
Номінальна подача: 2 м3/година
Номінальний натиск: 54м
Максимальне подання: 3,4 м3/год
Максимальний натиск: 68м
Матеріали:
Насос: Поліамід/нержавіюча сталь
Робоче колесо поліамід
Електродвигун: нержавіюча сталь
Рідина:
Максимальна температура рідини: 35°C
Щільність: 998.2 кг/м3
Дані електроустаткування:
Номінальна потужність: 700 Вт
Номінальний струм: 5,2 А
Номінальна швидкість: 10700 об/хв
Номінальна напруга: 1 х 200-240 V
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5): 68
Клас ізоляції (IEC 85) F
Спосіб запуску: прямий пуск
Тепловий захист: внутрішній
Довжина кабелю: 1,5м
Повна вага: 5,5 кг
Монтаж:
Вихід насоса: Rp 1 1/4”
Мінімальний діаметр свердловини: 76 мм
Докладніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
700
Продуктивність, max м3/год
3.4
Натиск, мах м
68
Напруга живлення, Ст
230
Діаметр
3"
Струм max, А
5.2
Модель насосу
Grundfos SQ




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Страна производитель | Мексика |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание |
| Максимальная пропускная способность | 3.4 куб. м/час |
| Минимальная пропускная способность | 2 куб. м/час |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 7 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Степень защиты IP | 68 |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 74 мм |
| Длина | 741 мм |
| Высота | 74 мм |
- Цена: 34 800 ₴





