Насос для скважины Grundfos SQ 2-115 1,85 кВт 96510203
P=1850 Вт, U=220-240В, Qmax=3.4 м3/ч, Hmax=152м, для скважин 76 мм. U=220-240В, d=74 мм
Опис
Занурювальний насос Grundfos SQ 2-115 96510203 - це оптимальна модель для неглибоких свердловин діаметром від 76 мм для автоматичного водопостачання будинку, а також відгуків клієнтів Grundfos SQ 2-115 можна використовувати для поливу присадибної ділянки. Занурювальний насос має високу зносостійкість і має всілякі вбудовані захисту: захист від сухого ходу, перенапруг, перегріву, перевантаження. Усі основні робочі частини SQ 2-115 виготовлені із високоякісної нержавіючої сталі. Гідравлічні елементи SQ 2-115 виготовлені з армованого скловолокном поліаміду. У Grundfos SQ застосований завзятий підшипник, що захищає свердловинник від спливання робочого колеса. Насоси для свердловин Grundfos SQ забезпечені сервісною підтримкою по всій Україні та гарантією 5 років. Придбати SQ можна у nasosvdom за оптовою ціною
Насос може йти в комплекті з гідроакумулятором баком на 150 л Aquasystem VAV 150 !
Технічні характеристики:
Номінальна подача: 2 м3/година
Номінальний натиск: 128м
Максимальне подання: 3,4 м3/год
Максимальний натиск: 152м
Матеріали:
Насос: Поліамід/нержавіюча сталь
Робоче колесо поліамід
Електродвигун: нержавіюча сталь
Рідина:
Максимальна температура рідини: 35°C
Щільність: 998.2 кг/м3
Дані електроустаткування:
Номінальна потужність: 1850 Вт
Номінальний струм: 12,3 А
Номінальна швидкість: 10700 об/хв
Номінальна напруга: 1 х 200-240 V
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5): 68
Клас ізоляції (IEC 85) F
Спосіб запуску: прямий пуск
Тепловий захист: внутрішній
Довжина кабелю: 1,5м
Повна вага: 6,9 кг
Монтаж:
Вихід насоса: Rp 1 ¼”
Мінімальний діаметр свердловини: 76 мм
Докладніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
1850
Продуктивність, max м3/год
3.4
Натиск, мах м
152
Напруга живлення, Ст
230
Діаметр
3"
Струм max, А
12.3
Модель насосу
Grundfos SQ




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Страна производитель | Мексика |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание |
| Максимальная пропускная способность | 3.4 куб. м/час |
| Минимальная пропускная способность | 2 куб. м/час |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 1.85 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Степень защиты IP | 68 |
| Вес | 6.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 74 мм |
| Длина | 888 мм |
| Высота | 74 мм |
- Цена: 55 500 ₴





