Насос для свердловини Grundfos SP 5A-25 05001K25
ном=2200 Вт, U=380, Qmax=6,8м?/год, Hmax=159 м-коду Занурювальний свердловинний насос Грундфос діаметром 100 мм
Опис
Насос занурювальної для свердловини SP 5A-25 призначений для подачі води зі свердловин та колодязів діаметром 110 мм, а також насос занурювальної для свердловини придатний для зниження рівня ґрунтових вод та підвищення тиску. Насос занурювальної для свердловини оснащений 3-фазним занурювальним електродвигуном з фільтром для піску. Насос занурювальної для свердловини SP 5A-25 здатний забезпечити високий напір рідини, що перекачується, підшипники також змащуються рідиною, що перекачується. Основні частини насоса занурювального для свердловини виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Устанавка можлива як горизонтально, і вертикально. Насос занурювальної свердловини оснащений вбудованим зворотним клапаном.
Технічні характеристики:
Номінальна подача: 5 м3/година
Номінальний натиск: 102м
Hmax=159м
Максимальне подання: 6,8 м3/год
Матеріали:
Насос: нержавіюча сталь
Робоче колесо: нержавіюча сталь
Електродвигун: нержавіюча сталь
Рідина:
Діапазон температур рідини: 0.. 40 °C
Щільність: 998.2 кг/м3
Дані електроустаткування:
Номінальна потужність: 2200 Вт
Номінальний струм: 55-55-57 А
Номінальна швидкість: 2860 об/хв
Номінальна напруга: 3 х 380-400-415 V
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5): 58
Клас ізоляції (IEC 85) B
Спосіб запуску: прямий пуск
Вбудований датчик температури: ні
Повна вага: 20,9 кг
Монтаж:
Вихід насоса: Rp 1 1/2”
Докладніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
2200
Продуктивність, max м3/год
6.8
Натиск, мах м
159
Напруга живлення, Ст
400
Діаметр
4"
Струм max, А
5.7
Модель насосу
Grundfos SP



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание |
| Максимальная пропускная способность | 6.8 куб. м/час |
| Минимальная пропускная способность | 5 куб. м/час |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Потребляемая мощность | 2.2 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Степень защиты IP | 58 |
| Вес | 20.9 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 95 мм |
| Длина | 95 мм |
| Высота | 1069 мм |
- Цена: 58 500 ₴




