Колодязний насос GRUNDFOS SBA 3-45 AW 92713101
900 Вт, U=220 В, Qnom=3 м3/год, Qmax=5,5 м3/год, Hnom=30 м, Hmax=45 м
Насос для колодязя з поплавцевим вимикачем і гнучким шлангом із плаваючим фільтром
Насос Grundfos для колодязів і резервуарів SВА 3-45 AW - це нова серія насосів, які вирішують питання водопостачання приватних будинків, котеджів і присадибних ділянок.
SВА 3-45 AW - насос, що комплектується бічним впускним гнучким шлангом із плаваючим фільтром і поплавцевим вимикачем.
Насоси Grundfos SВА 3-45 AW дуже компактні, автоматичні та повністю готові до експлуатації, вони мають вбудований зворотний клапан і реле протоку. Завдяки вбудованому тепловому захисту в разі перегріву Ваш насос не згорить, а автоматично зупиниться. Коли його температура стане прийнятною, він автоматично відновить роботу. Насоси Grundfos SВА 3-45 AW - це дуже зручні, укомплектовані насоси, які вирізняються простотою експлуатації та безшумністю роботи.
Якщо ж рівень води в колодязі малий, то насоси Grundfos SВА 3-45 AW - це саме те, що Вам дійсно допоможе. Річ у тім, що вони оснащені плаваючим всмоктувальним фільтром, завдяки якому насоси всмоктують воду нижче поверхні, а, як відомо, вода на цьому рівні чистіша, без усіляких домішок. Якщо ж рівень води критично малий, то для насосів Grundfos SВА це не страшно. Робота Grundfos SВА 3-45 AW припиняється за відсутності води, завдяки вбудованому реле протоку.
Телефонуйте і ми надамо Вам більше інформації, допоможемо підібрати, замінити насос, організуємо швидку доставку по Києву і по всій Україні зручним для Вас перевізником. Лояльні ціни та відмінний сервіс - запорука успіху нашої компанії! Звертайтеся до нас і
tsitka.com.ua 0975150837 вайбер
Технические характеристики насоса Grundfos SBА 3-45 AW
- Номинальная подача: 3 м3/ч
- Номинальный напор: 30 м
- Максимальная подача: 6 м3/ч
- Максимальный напор: 45 м
Материалы:
- Корпус насоса Композитный PP - GF30
- Рабочее колесо Композитный PPO-20GF
Жидкость:
- Рабочая жидкость: вода
- Максимальная температура жидкости: 35 °C
- Плотность: 998.2 кг/м3
Данные электрооборудования:
- Потребляемая мощность: 900 Вт
- Номинальная мощность 550 Вт
- Номинальный ток: 4 A
- Пусковой ток 12 А
- Номинальное напряжение: 1 x 200-240 В
- Номинальная скорость: 2800 об/м
- Частота: 50 Hz
- Класс защиты (IEC 34-5): IP68
- Класс изоляции (IEC 85): B
- Тепловая защита: внутренняя
- Длина кабеля: 15 м
- Полный вес: 10 кг
Детальніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
900
Продуктивність, max м3/год
6
Напір, мах м
45
Струм max, А
4.8







| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Колодезный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Пропускная способность | 6 |
| Вес | 10 |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 45 |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная глубина погружения | 10 м |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 646 мм |
| Ширина | 150 |
| Длина сетевого шнура | 15 м |
| Длина | 150 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
- Цена: 35 400 ₴


