Колодязний насос GRUNDFOS SBA 3-45 A
900 Вт, U=220 В, Qnom=3 м3/год, Qmax=6 м3/год, Hnom=30 м, Hmax=45 м
Насос для колодязя з поплавцевим вимикачем
Опис
Насос для колодязів SВА 3-45 A нова серія заглибних насосів, які вирішують питання водопостачання приватних будинків, котеджів і присадибних ділянок. Насоси для колодязів Grundfos SВА 3-45 A дуже компактні, автоматичні та повністю готові до експлуатації, вони мають вбудований зворотний клапан і реле протоку. Завдяки вбудованому тепловому захисту в разі перегріву Ваш насос не згорить, а автоматично зупиниться. Коли його температура стане прийнятною, він автоматично відновить роботу.
Grundfos SВА 3-45 A - дуже зручний, укомплектований насос для колодязя, вирізняється простотою експлуатації та безшумністю роботи. Якщо ж рівень води в колодязі малий, то насос SВА 3-45 A Grundfos - це саме те, що Вам дійсно допоможе. Річ у тім, що він оснащений плаваючим всмоктувальним фільтром, завдяки якому насоси всмоктують воду нижче поверхні, а, як відомо, вода на цьому рівні чистіша, без усіляких домішок. Якщо рівень води критично малий, то для Grundfos SВА це не страшно. Робота насоса припиняється за відсутності води, завдяки вбудованому реле протоку.
Дізнатися ціну на насоси для колодязів Ви зможете в нашому інтернет-магазині. Телефонуйте і ми надамо Вам більше інформації, допоможемо підібрати, замінити насос, організуємо швидку доставку по Києву і по всій Україні зручним для Вас перевізником. Лояльні ціни та відмінний сервіс - запорука успіху нашої компанії! Звертайтеся до нас і наші фахівці обов'язково нададуть Вам допомогу. tsitka.com.ua 0975150837 вайбер
Технічні характеристики насоса Grundfos SВА 3-45 A
Номінальна подача: 3 м3/год
Номінальний напір: 30 м
Максимальна подача: 6 м3/год
Максимальний напір: 45 м
Матеріали:
Корпус насоса Композитний PP - GF30
Робоче колесо Композитний PPO-20GF
Рідина:
Робоча рідина: вода
Максимальна температура рідини: 35 °C
Щільність: 998.2 кг/м3
Дані електрообладнання:
Вхідна потужність: 900 Вт
Номінальна потужність: 550 Вт
Номінальний струм: 4 A
Пусковий струм: 12 А
Номінальна напруга: 1 x 200-240 В
Номінальна швидкість: 2800 об/м
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5): IP68
Клас ізоляції (IEC 85): B
Тепловий захист: внутрішній
Довжина кабелю: 15 м
Повна вага: 13 кг
Монтаж:
Вихід насоса: Rp 1»
Максимальна глибина встановлення під дзеркало води: 10 м
А - з вбудованим всмоктувальним патрубком із фільтром і поплавцевим вимикачем
Детальніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
900
Продуктивність, max м3/год
6
Напір, мах м
45
Струм max, А
4.8




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Колодезный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 45 м |
| Пропускная способность | 6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальная глубина погружения | 10 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 13 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 646 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина сетевого шнура | 15 м |
- Цена: 26 700 ₴


