Занурювальний насос Grundfos SBA 3-35 A — це комплексне багатоступеневе рішення для підвищення тиску, розроблене для побутових застосувань. Він оснащений інтегрованим блоком керування, що спрощує встановлення та експлуатацію.
Основні характеристики:
- Максимальна продуктивність: 111 л/хв
- Максимальний напір: 34 м
- Номінальна потужність: 0,54 кВт
- Живлення: 1 x 220-240 В
- Довжина кабелю: 15 м
- Діаметр насоса: 5"
- Максимальна глибина занурення: 10 м
- Максимальний розмір часток у воді: 1 мм
- Матеріал робочого колеса: поліпропілен
- Вбудований зворотний клапан: так
- Захист від сухого ходу: так
- Поплавковий вимикач: так
Застосування:
Насос Grundfos SBA 3-35 A ідеально підходить для перекачування чистої води з:
- Колодязів
- Резервуарів
- Дощових цистерн
Завдяки вбудованому блоку керування та поплавковому вимикачу, насос автоматично запускається та зупиняється відповідно до потреби у водопостачанні, забезпечуючи стабільний тиск у системі.



Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Радуга |
| Вид насоса | Колодезный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 34 м |
| Пропускная способность | 0.54 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальная глубина погружения | 10 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 10 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 560 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина сетевого шнура | 15 м |
Информация для заказа
- Цена: 20 600 ₴


