Колодезний насос GRUNDFOS SB 3-45 AW
1050 Вт, U=220 В, Qnom=3 м3/ч , Qmax=5,5 м3/ч, Hnom=30 м, Hmax=45 м
Опис
Колодезний насос SB 3-45 AW - це нова серія глибинних насосів Grundfos, які вирішують питання водопостачання приватних будинків, коттеджів, поліве прибудинкових територій і просто незамінна річ на дачі.
Колодезний насос SB 3-45 AW Grundfos - кращий вибір, що поєднує в собі надійність, якість і, головне, привабливу ціну. Ціна на колодезний насос досить висока. Однак такий колодезний насос має ряд переваг, щоб його купити. Ми хочемо звернути вашу увагу на основні властивості Grundfos SB 3-45 AW. Іх відмінна риса – це надійність: матеріали, з яких вони виготовлені, абсолютно стійкі до корозії. А значить, колодезний насос Grundfos SB 3-45 AW прослужить Вам довго. У порівнянні з іншими колодезними насосами, колодезний насос Grundfos SB 3-45 AW хороший в застосуванні, завдяки безшумній роботі. Добавок до цього, насос Grundfos SB 3-45 AW дуже компактний, автоматичний і повністю готовий до експлуатації: завдяки вбудованому тепловому захисту при перегріві він не згорить, а автоматично відновиться. Коли його температура стане прийнятною, він автоматично відновить роботу. Ще один плюс в користуванні колодезного насоса Grundfos SB 3-45 AW: робота в тому, що він оснащений плаваючим всмоктуючим фільтром, завдяки якому насос всмоктує воду нижче поверхні, і, як відомо, вода на цьому рівні більш чиста, без усяких примесей. Дзвоніть і ми надаємо Вам більше інформації, допоможемо піддобрити, замінити насос, організуємо швидку доставку по Києву та по всій Україні зручним для Вас перевізником. Лояльні ціни та відмінний сервіс – залог успіху нашої компанії! Зверніться до нас і наші фахівці обов'язково окажуть Вам допомогу. Гарантійне і післягарантійне обслуговування насосного обладнання Grundfos, Pedrollo: діагностика обладнання, ремонт і технічне обслуговування, продаж оригінальних запчастин Grundfos, Pedrollo (уплотнений вала, підшипників, робочих коліс і т. п.)
tsitka.com.ua 0975150837
Технічні характеристики:
Номінальна подача: 3 м3/год
Номінальний напор: 30 м
Максимальна подача: 5,5 м3/год
Максимальна напор: 45 м
Матеріали:
Насос: стійкі до корозії композитні матеріали/нержавіюча сталь
Жидкость:
Максимальна температура рідини: 35 °C
Плотність: 998,2 кг/м3
Данные электрооборудования:
Номінальна потужність: 1050 Вт
Номінальний ток: 4,8 А
Номінальна напруга: 1 x 200-240 В
Номінальна швидкість: 2800 об/м
Частота: 50 Гц
Клас захисту (IEC 34-5): IP68
Клас ізоляції (IEC 85): B
А - со встроенным всасывающим патрубком і нержавеющей решеткою і поплавковим виключателем.
Теплова захист: внутрішня.
Длина кабелю: 15 м.
Повна вага: 10 кг.
Монтаж:
Вихід насоса: Rp 1”
Максимальна глибина установки під дзеркало води: 10 м
Детальніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Мощность, Вт
1050
Продуктивність, не більше м3/ч
5.5
Напор, мах м
45








| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Колодезный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 45 м |
| Пропускная способность | 5.5 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальная глубина погружения | 10 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 10 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 415 мм |
| Длина | 15 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 15 м |
- Цена: 27 700 ₴


