Регульований циркуляційний насос GRUNDFOS MAGNA1 32-80 180
P=9...151 Вт, U=220 В, L=180 мм, G 2", DN 32, Qmax=10 м³/ч, Нmax=8 м, Qном=5,388 м³/ч, Нном=5,732 м, t=-10℃…+110℃, PN10
Циркуляційний насос з частотним преобразователем для заміни Grundfos UPS 32-80 180
Grundfos MAGNA1 32-80 99221235 - циркуляційний насос із вбудованим частотним преобразователем. Він застосовується для циркуляції рідини в системах отопления, гарячого водопостачання та кондиціонування повітря. Цей інноваційний насос можна встановити в нових системах або на заміну стандартних циркуляційних насосів Grundfos UPS 32-80 180 (95906442). Насос Магна1 може працювати в широкому діапазоні температур, при цьому температура рідини не залежить від температури навколишнього середовища
Насос Magna1 32-80 180 володіє синхронним електродвигуном з постійними магнітами. Для такого двигуна характерний підвищений КПД, тому йому не потрібна зовнішня захист. Вбудований преобразователь частоти обертання забезпечує плавну роботу, адаптацію під потреби системи та мінімальне споживання електроенергії. Охолодження і очищення мотора відбувається за рахунок омивання його робочої рідини, тому насос працює дуже тихо і не потребує в частому технічному обслуговуванні.
Циркуляційний насос MAGNA1 Grundfos керується електронним контролером. Налаштування та управління досить прості, на панелі управління розташовані світлові індикатори, що відображають вибраний режим роботи та інформацію про поточний стан насоса. Вибрати потрібну настройку можна за допомогою кнопок. Насос Магна1 постачається з теплоізоляційним кожухом, який суттєво знижує теплові потери. Корпус і верхня частина мають електростатичне оздоблення, що надає максимальну стійкість до корозії. Типоразмер насоса вибирається, враховуючи максимальний потрібний витрата в гідросистемі і максимальний тиск тиску.
Режими роботи Grundfos MAGNA1 32-80 180 99221235
Три фіксовані швидкості
Три режими пропорційного регулювання (низький, середній і високий напор)
Три режими постійного тиску (низький, середній, високий напор)
В комплекті поставляється:
насос циркуляційний муфтовий 32-80 99221235 Grundfos
съёмный теплоізоляційний кожух охолодження
комплект шайб для монтажа
інструкція по експлуатації
Характеристики Grundfos MAGNA1 32-80
Найменування MAGNA1 32-80
Артикул 99221235
Номінальний витрата 5,388 м³/год
Номінальний напор 5,732 м
Максимальний витрата 10 м³/год
Максимальний напор 8 м
Материалы
Корпус насоса Чугун EN-GJL-250 ASTM A48-250B
Рабочее колесо технополимер PES 30%GF
Монтаж
Температура зовнішньої середовища 0 ... 40 °C
Макс. робочий тиск 10 бар
Трубне з'єднання G 2" Ду 32 (наружная резьба)
Допустимое тиск PN 10
Монтажна довжина 180 мм
Жидкость
Робоча рідина вода
Температура рідини -10 ... 110 °C
Температура перекачуваної рідини 60 °C
Плотність 983,2 кг/м³
Данные электрооборудования
Потрібна потужність (P1) 9...151 Вт
Частота запиту мережі 50/60 Гц
Номінальна напруга 1 x 230 В
Максимальне споживання току 0,09 .. 1,22 А
Степень захисту (IEC 34-5) X4D
Клас ізоляції (IEC 85) F
Другое
Клас електроспоживання (EEI) 0,20
Маса нетто 4,5 кг
Маса брутто 5,5 кг
Объем поставки 0,013 м³
Гарантія 2 роки
Детальніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Мощность, Вт
151
Продуктивність, не більше м3/ч
10
Напор, мах м
8
Напряжение питания, В
230
Діаметр
DN 32 (1 1/4")
Соединение
муфтовое
Монтажне виконання
180 мм
управління
частотное регулювання
Модель насоса
Grundfos Magna1







| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальный напор | 8 м |
| Пропускная способность | 10 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Потребляемая мощность (W) | 9 кВт |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 60 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 193 мм |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 196 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
- Цена: 38 500 ₴


