Регульований циркуляційний насос GRUNDFOS MAGNA1 25-80 180
Регульований циркуляційний насос GRUNDFOS MAGNA1 25-80 180 99221213
GRUNDFOS
P=9-128 Вт, U=220 В, L=180 мм, G 1 1/2", DN 25, Qmax=8 м³/ч, Нmax=8 м, Qnom=5 м³/ч, Нnom=5,1 м, t=-10℃…+110℃, PN 10
Циркуляційний насос з частотним преобразователем для заміни Grundfos UPS 25-70 180 (96621354), UPS 25-80 180
Grundfos MAGNA1 25-80 99221213 - циркуляційний насос із вбудованим частотним преобразователем. Він застосовується для циркуляції рідини в системах отопления, гарячого водопостачання та кондиціонування повітря. Цей інноваційний насос можна встановити в нових системах або на заміну стандартних циркуляційних насосів Grundfos UPS 25-70 180 (96621354), UPS 25-80 180 (95906429). Насос Магна1 може працювати в широкому діапазоні температур, при цьому температура рідини не залежить від температури навколишнього середовища
Насос Magna1 25-80 володіє синхронним електродвигуном з постійними магнітами. Для такого двигуна характерний підвищений КПД, тому йому не потрібна зовнішня захист. Вбудований преобразователь частоти обертання забезпечує плавну роботу, адаптацію під потреби системи та мінімальне споживання електроенергії. Охолодження і очищення мотора відбувається за рахунок омивання його робочої рідини, тому насос працює дуже тихо і не потребує в частому технічному обслуговуванні.
Циркуляційний насос MAGNA1 Grundfos керується електронним контролером. Налаштування та управління досить прості, на панелі управління розташовані світлові індикатори, що відображають вибраний режим роботи та інформацію про поточний стан насоса. Вибрати потрібну настройку можна за допомогою кнопок. Насос Магна1 постачається з теплоізоляційним кожухом, який суттєво знижує теплові потери. Корпус і верхня частина мають електростатичне оздоблення, що надає максимальну стійкість до корозії. Типоразмер насоса вибирається, враховуючи максимальний потрібний витрата в гідросистемі і максимальний тиск тиску.
Режими роботи Grundfos MAGNA1 25-80 99221213
Три фіксовані швидкості
Три режими пропорційного регулювання (низький, середній і високий напор)
Три режими постійного тиску (низький, середній, високий напор)
В комплекті поставляється:
насос циркуляційний муфтовий MAGNA1 25-80 99221213 Grundfos
съёмный теплоізоляційний кожух охолодження
комплект шайб для монтажа
інструкція по експлуатації
Характеристики Grundfos MAGNA1 25-80
Найменування MAGNA1 25-80
Артикул 99221213
Номінальний витрата 5 м³/год
Номінальний напор 5,1 м
Максимальний витрата 8 м³/год
Максимальний напор 8 м
Модель C
Материалы
Корпус насоса Чугун EN-GJL-250 ASTM A48-250B
Рабочее колесо PES 30%GF
Монтаж
Температура зовнішньої середовища 0 ... 40 °C
Макс. робочий тиск 16 бар
З'єднання труб G 1 1/2" (Ду 25) зовнішня різьба
Допустимое тиск PN 10
Монтажна довжина 180 мм
Жидкость
Робоча рідина вода
Температура рідини -10 ... 110 °C
Температура перекачуваної рідини 60 °C
Плотність 983,2 кг/м³
Данные электрооборудования
Потрібна потужність (P1) 9 ... 128 Вт
Частота запиту мережі 50/60 Гц
Номінальна напруга 1 x 230 В
Максимальне споживання току 0,09 .. 1,03 А
Степень захисту (IEC 34-5) X4D
Клас ізоляції (IEC 85) F
Другое
Клас електроспоживання (EEI) 0,20
Маса нетто 4,41 кг
Маса брутто 4,9 кг
Объем поставки 0,013 м³
Гарантія 2 роки
Детальніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Мощность, Вт
128
Продуктивність, не більше м3/ч
8
Напор, мах м
8
Напряжение питания, В
230
Діаметр
DN 25 (1 дюйм)
Соединение
муфтовое
Монтажне виконання
180 мм
управління
частотное регулювання
Модель насоса
Grundfos Magna1






| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальный напор | 8 м |
| Пропускная способность | 8 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Потребляемая мощность (W) | 9 кВт |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 60 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Тип присоединения | Фланцевое |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Вес | 4.9 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 196 мм |
| Длина | 150 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
- Цена: 31 700 ₴


