P1 350 Вт, P2 220 Вт, U 220 В, Qmax 13 м3/год, Нmax 6,5 м, кабель 10 м
Занурювальний дренажний насос із технополімеру для брудної води t 0°С …+35°С
Діаметр твердих частинок до 10 мм
Діаметр підключення 1 1/4"
Опис
KPC 300 A Grundfos – занурювальний дренажний насос з технополімеру з кабелем довжиною 5 метрів та призначений для перекачування побутових стоків, брудної води з нетвердими включеннями розміром до 10 мм, осушки ставків та басейнів, дренажні роботи на заміських ділянках. Насос використовується для постійного автоматичного застосування в домашніх умовах для осушення підвалів та гаражів, схильних до затоплення.
Дренажний насос Grundfos KPC 300A обладнаний датчиком рівня (поплавковим вимикачем), необхідним для автоматичного увімкнення та вимикання насоса. Завдяки реле рівня можливе стаціонарне встановлення. Насос має компактну та просту конструкцію, тому його можна використовувати як портативний насос у надзвичайних ситуаціях.
Технічні характеристики дренажного насоса KPC 300 A Grundfos
Модель KPC 300A
Артикул Grundfos 98863989
Максимальна продуктивність 13 м3/год (3,61 л/с)
Максимальний тиск 10,5 м
Номінальна продуктивність 8,4 м3/год (2,33 л/с)
Номінальний тиск 5,67 м
Максимальний розмір частинок 10 мм
Модель A
Корпус насоса технополімер Noril GFN2
Робоче колесо Noril GFN2
Вихід насоса Rp 1 1/4"
Максимальна глибина встановлення 7 м
Робоча рідина будь-яка ньютонівська рідина температурою від 0 до 35°С
Щільність 998,2 кг/м³
Вхідна потужність двигуна P1 350 Вт
Частота мережі 50 Гц
Номінальна напруга 1 х 220-240 В
Номінальний струм 1,5 А
Конденсатор 8 мкФ/450 В
Клас захисту IP68
Клас ізоляції (IEC 85) F
Тепловий захист внутрішній
Довжина кабелю 10 м
Тип кабельного вилки SCHUKO
Управління перемикачем рівня A/C
Вага нетто 4,1 кг
Вага брутто 4,6 кг
Гарантія 2 роки
Детальніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Мощность, Вт
220
Продуктивність, не більше м3/ч
13
Напор, мах м
6.5
Тип виконання
з поплавковим виключателем
Напряжение питания, В
230
Діаметр
DN 32 (1 1/4")
Матеріал корпуса
технополімер
Матеріал робочих колес
технополімер
Діаметр твердих частинок
10
Модель насоса
Grundfos KPC



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Дренажный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 6.5 м |
| Пропускная способность | 13 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальная глубина погружения | 7 м |
| Качество воды | Грязная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 50 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 276 мм |
| Длина | 140 мм |
| Диаметр разъема соединения | 10 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 4.6 |
- Цена: 7 400 ₴


