Насос для дренажу Grundfos Unilift KP.150.A.1 кабель 5 м
P1 300 Вт, P2 150 Вт, P2 150 Вт, U 220 В, Qmax 12 м3/год, Нmax 5 м, кабель 5 м
Занурювальний дренажний насос з н/ж сталі з вимикачем поплавця для брудної води t +50°С
Діаметр твердих частинок до 10 мм
Діаметр підключення 1 1/4" (32 мм)
Занурювальний дренажний насос Unilift KP 150-A1 являє собою вертикальний занурювальний насос з вертикальним напірним патрубком і занурювальним 1-фазним електродвигуном. Дренажний насос Unilift KP 150-A1 застосовується для дренажу рідин із затоплених приміщень, резервуарів, водойм, зниження рівня грунтових вод, відкачування стічних вод у побуті.
Занурювальний дренажний насос. Комплектація.
- фільтр в основі та рукоятка для перенесення
- 5-метровий кабель з вилкою SCHUKO
- поплавковий вимикач для автоматичного увімк./вимк.
Електродвигун занурювального дренажного насоса Unilift заповнений нетоксичною рідиною.
Технічні характеристики:
Qmax=12 м3/год
Hmax = 5 м
Діаметр твердих частинок до 10 мм
Вихід насоса - Rp 1 1/4
Максимальна глибина установки – 10 м
Матеріали:
Корпус насоса: нержавіюча сталь
Робоче колесо: нержавіюча сталь
Рідина:
Діапазон температур рідини: 0°С…+50°С
Щільність: 998.2 кг/м3
Дані електроустаткування:
Потужність, що підводиться: 300 Вт
Номінальний струм: 1,3 А
Номінальна напруга: 220 V
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5):68
Клас ізоляції (IEC 85):
Довжина кабелю – 5 м
Тип кабельного вилки - SCHUKO
Повна вага: 6,7 кг
Пристрій управління:
Реле рівня: вимикач поплавця
Докладніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
150
Продуктивність, max м3/год
12
Натиск, мах м
5
Тип виконання
з поплавцевим вимикачем
Напруга живлення,
230
Діаметр
DN 32 (1 1/4")
Матеріал корпусу
нержавіюча сталь
Матеріал робочих коліс
нержавіюча сталь
Діаметр твердих частинок
10
Модель насосу
Grundfos UNILIFT KP



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Дренажный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 5 м |
| Пропускная способность | 12 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальная глубина погружения | 10 м |
| Качество воды | Грязная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 50 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 10 мм |
| Вес | 6.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 225 мм |
| Длина | 140 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
- Цена: 13 700 ₴


