Насосна установка Grundfos JP 3-42 PM1 BBVP
Насосна установка на базі самовсмоктуючого одноступеневого ежекторного насоса Grundfos JP з контролером тиску Grundfos PM1.
Насос Grundfos JP призначений для перекачування чистих, малов'язких і вибухобезпечних рідин, що не містять твердих включень або волокон, здатних надати механічну або хімічну дію на насос. Має чудову всмоктувальну здатність і ідеально підходить для перекачування води з колодязів або наземних резервуарів у складі різних систем. Глибина всмоктування 8 метрів.
Насос JP оснащений вбудованим термозахистом, який забезпечує негайне відключення насоса при неприпустимому підвищенні температури. Електродвигун має повітряне охолодження та оснащений великими шарикопідшипниками з постійним консистентним мастилом та ущільненнями, що забезпечує безшумну роботу та мінімальне обслуговування.
Установка JP 3-42 PM1 оснащена захистом від сухого ходу, завдяки чому насос автоматично вимикається за відсутності робочого середовища. Це знижує ризик пошкодження насоса та скорочує витрати на технічне обслуговування та ремонт. Функція «антициклічності» вчасно зупиняє насос у разі невеликих витоків у системі або коли кран закритий не повністю. На початку нового циклу насос зупиняється і виводиться аварійний сигнал. Насос оснащений вбудованим зворотним клапаном для виключення зворотної течії рідини, що перекачується.
Особливості станції Grundfos JP PM1:
Автоматичне увімкнення та вимкнення насоса завдяки контролеру тиску.
Функція «антициклічності» вчасно зупиняє насос у разі невеликих витоків у системі або коли кран закритий не повністю.
Вбудований у контролер PM1 захист від "сухого ходу".
Установка Grundfos JP 3-42 PM1 включає:
насос Grundfos JP 3-42,
контролер тиску Grundfos PM1-15,
Система JP 3-42 PM1 відрізняється підвищеною зручністю у використанні завдяки підтримці постійного тиску води та увімкненню/вимкненню насоса в залежності від споживання за допомогою інтелектуальної функції регулювання тиску PM1. Регулятор тиску PM1 запускає насос, коли досягається тиск пуску 1,5 бар, і насос продовжує працювати до тих пір, поки є витрата.
Насос має міцну конструкцію та виконаний з корозійностійких матеріалів, що забезпечують його довговічність. Установка підвищення тиску має оптимальні характеристики самоусмоктування та підйом із глибини до 8 метрів. Самовсмоктуючий насос забезпечує стабільну роботу системи завдяки здатності піднімати рідини з рівня впуску, а також може перекачувати суміш повітря та рідин доти, доки насос не буде повністю заповнений та підготовлений до запуску.
Технічні характеристики насосної установки Grundfos JP 3-42 PM1
Рідина:
Робоча рідина: Вода
Діапазон температур рідини: 0 .. 40 °C
Щільність: 998.2 кг/м³
Технічні дані:
Номінальна витрата: 3 м³/год
Номінальний тиск: 36.5 м
Первинне ущільнення валу: BBVP
Швидкість обертання електродвигуна: 2800 об/м
Матеріали:
Корпус насоса: Нержавіюча сталь
Матеріал корпусу насосу: EN 1.4301
Корпус насоса: AISI 304
Робоче колесо: Композит
Монтаж:
Мінімальна температура довкілля: 0 °C
Максимальна температура довкілля: 40 °C
Максимальна температура рідини, що перекачується: 40 °C
Макс. робочий тиск: PN 6 бар
Вхід насоса: G 1, внутрішнє різьблення
Вихід насоса: G 1, внутрішнє різьблення
Дані електроустаткування:
Потужність (P1): 720 Вт
Частота мережі живлення: 50 Hz
Номінальна напруга: 1 x 230 В
Пусковий струм: 11.2 A
Розмір конденсатора - робота: 13 мкФ/450 В
Ступінь захисту (IEC 34-5): IP44
Клас ізоляції (IEC 85): F
Кабель: 1.5 м
Тип кабельного вилки: SCHUKO
Iнше:
Нетто вага: 8 кг
Вага(Брутто): 11 кг
Країна-виробник: Угорщина
Гарантія: 2 роки



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Страна производитель | Венгрия |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Максимальная пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Минимальная пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Максимальный напор | 36.5 м |
| Максимальная глубина погружения | 8 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 град. |
| Потребляемая мощность (W) | 7.2 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Степень защиты IP | 44 |
| Вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 186 мм |
| Длина | 405 мм |
| Высота | 200 мм |
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 02 мая 2026