Grundfos CONLIFT1 97936156 Насос для дренажа
P 75 Вт, U 220, Qmax 0,6 м³/год, Нmax 5,5 м, кабель 1,7 м, Т до +50 °С, Ph 2,7
Насосна установка для відкачування конденсату з котлів, кондиціонерів, морозильних камер
Conlift 1 Grundfos 97936156 - насосна установка, призначена для відкачування конденсату з котлів, кондиціонерів, морозильних камер, систем охолодження, випарників, осушувачів повітря, зібраного нижче рівня каналізації. Установка для відкачування конденсату Conlift 1 Grundfos використовується для конденсату зі значенням pH (рівень кислотності) вище 2,5 Якщо pH вище 2,5, необхідно використовувати насосну установку Conlift2 pH+
Переваги насоса Grundfos Conlift 1 97936156
вбудований зворотний клапан
вбудований тепловий захист електричного двигуна
реле захисту від перевищення рівня
вбудований аварійний вимикач (сигналізація)
можна монтувати як на стіну, так і на підлогу
герметичний корпус із захистом від вологи та випарів
простий монтаж та тиха робота установки
Технічні характеристики конденсатного насоса Conlift 1 Grundfos
Модель Conlift 1
Виробник Grundfos
Артикул 97936156
Призначення видалення конденсату із систем кондиціювання
Максимальний тиск 5,5 м
Максимальна продуктивність 0,6 м³/год (10 л/хв)
Номінальна напруга 1~230 В, 50 Гц
Потужність, що підводиться P1 75 Вт
Номінальний струм 0,65 А
Температура довкілля від +5 до +35°C
Температура робочої рідини до +50°C
Рівень pH рідини, що перекачується, від 2,5 pH
Регулювання рівня рідини в резервуарі вимикач поплавця
Загальний об'єм резервуару 2,65 л
Корисний об'єм резервуару 0,9 л
Клас захисту IP24
Клас ізоляції F (до 155 ° C)
Кабель H05W-F36 1,7 м з вилкою SCHUKO
Конектор Type F (CEE7/4)
Матеріал корпусу пластмаса
Вага нетто 4,1 кг
Вага брутто 4,3 кг
Габарити 260х165х183 мм
Гарантія: 2 роки
Докладніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
75
Продуктивність, max м3/год
0.6
Натиск, мах м
5.5




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Максимальный напор | 5.5 м |
| Пропускная способность | 0.6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 75 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 50 град. |
| Вес | 4.3 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 800 ₴


