CMBE 1-44 Grundfos Насосна установка підвищення тиску
550 Вт, 1x200-240 В, I 3,45 А, Q max 3,2 м³/ч, H max 48 м, V бака 2 л, кабель 1,5 м с вилкой
Установка підвищення тиску CMBE1-44 I-U-C-C-D-A із вбудованим частотним перетворювачем
Опис
Grundfos CMBE1-44 I-U-C-C-D-A - компактне встановлення підвищення тиску для застосування в комунально-господарському секторі та в побуті.
Комплектація станції Grundfos CMBE 1-44
насос CMBE із вбудованим перетворювачем частоти
5-ходовий клапан
розширювальний бак на 2 літри
датчик тиску
манометр
Інтегрований регулятор швидкості дозволяє установці CMBE 1-44 підтримувати постійний тиск у трубопровідній мережі. Датчик тиску, що відстежує зміни в обсягах витрати води, подає сигнал на регулятор швидкості, щоб змінити частоту обертання електродвигуна та адаптувати рівень продуктивності до нового стану.
Встановлення підвищення тиску Grundfos CMBE 1-44 не потребує особливих зусиль для встановлення. Після монтажу Вам достатньо підключити Grundfos CMBE до розетки (тип кабельної вилки: SCHUKO, мережевий кабель: 1.5 м) і система почне працювати.
Переваги насосної станції GRUNDFOS CMBE 1-44
постійний тиск
вбудований контроль
швидкості компактність
жорстка конструкція
нержавіюча сталь
проста та швидка установка
захист від сухого ходу
Насоси підвищення тиску CMBE не потребують зовнішнього захисту двигуна. Двигун включає термічний захист від повільних перевантажень та блокування.
Докладніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
1100
Продуктивність, max м3/год
8.3
Натиск, мах м
34
Об'єм, л
2
Матеріал корпусу
нержавіюча сталь
Управління
електронний контролер
Матеріал робочих коліс
нержавіюча сталь




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Для повышения давления воды |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 48 м |
| Пропускная способность | 3.2 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Повышение давления | Да |
| Глубина до зеркала воды | 1 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 55 град. |
| Вес | 26 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP55 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 217 мм |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 326 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
- Цена: 61 100 ₴


