CMBE 3-62 Grundfos Насосна установка підвищення тиску
1100 Вт, 230 В, I 6,7 А, Qmax 5,5 м³/ч, Hmax 63 м, бак 2 л, кабель 1,5 м з вилкою Шуко, габарити 344х217х440 мм, вага 27 кг
Установка підвищення тиску Grundfos CMBE3-62 I-U-C-C-D-A зі вбудованим частотним преобразователем
Описание
CMBE 3-62 I-U-C-C-D-A Grundfos 98374701- компактна установка підвищення тиску для застосування в комунально-господарському секторі та в побуті
Інтегрований регулятор швидкості дозволяє установці CMBE 3-62 підтримувати постійний тиск у трубопроводній мережі. Датчик тиску, який змінює обсяги витрати води, подає сигнал на регулятор швидкості, щоб змінити частоту обертання електродвигуна і адаптувати рівень продуктивності до нового стану.
Установка підвищення тиску Grundfos CMBE 3-62 не вимагає особливих зусиль при установці. Після монтажу вам достатньо підключити Grundfos CMBE до мережевої розетки (тип кабельної вилки: англійська вилка, мережевий кабель: 1,5 м) і система почне працювати
Насоси підвищення тиску CMBE не вимагають ніякої зовнішньої захисту двигуна. Двігатель включає термічний захист від повільних перевантажень і блокування
Комплектация станции Grundfos CMBE 3-62
насос CMBE со встроенным преобразователем частоты
5-ходовий клапан
розширювальний бак на 2 л
датчик тиску
манометр
Преимущества насосной станции GRUNDFOS CMBE 3-62
постоянное давление
вбудований контроль швидкості
компактність
жесткая конструкция
нержавеющая сталь
проста і швидка установка
защита от сухого хода
Технічні характеристики станції водопостачання Грундфос CMBE 3-62
Модель CMBE 3-62 I-U-C-C-D-A
Артикул Grundfos 98374701
Назначение водоснабжения, підтримання постійного тиску
Висота всасывания 1 м (несамовсасывающий)
Максимальна продуктивність 5,5 м³/год
Максимальний напор 63 м
Номінальна продуктивність 4,2 м³/год
Номінальний напор 45 м
Напряжение питания 1x200-240 В
Номінальна потужність P2 1100 Вт 50 Гц
Потребление тока 6,7-5,6 А
Номінальна швидкість обертання двигуна 360-4000 об/хв
Управління вбудованим частотним преобразователем
Коннектор Type G (BS1363)
Клас захисту (IEC 34-5) IP55
Клас ізоляції (IEC 85) F
Сетевой кабель 1,5 м з вилкою Schuko Type E/F (CEE7/7)
Перекачиваемая рідина вода
Температура рідини від 0 до 60°С
Плотність 998,2 кг/м³
Максимальний тиск 10 бар
Корпус насоса нержавіюча сталь AISI 304
Робоче колесо з нержавіючої сталі AISI 304
Уплотнение EPDM
Ущільнення вала AVBE
Обратний клапан є
Патрубок входной 1"
Патрубок вихідної 1"
Бак напорний 2 л
Габарити 344х217х440 мм
Вага нетто 17 кг
Вес брутто 27,4 кг
Гарантія 2 роки
Детальніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Мощность, Вт
1100
Продуктивність, не більше м3/ч
5.5
Напор, мах м
63
Объём, л
2
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
управління
електронний контролер
Матеріал робочих колес
нержавіюча сталь




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Колодезный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 63 м |
| Пропускная способность | 5.5 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Повышение давления | Да |
| Глубина до зеркала воды | 1 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 60 град. |
| Вес | 27.4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP55 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 217 мм |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 344 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
- Цена: 89 000 ₴


