Насос для дренажа Grundfos Unilift AP50B.50.11.A1.V
1210 Вт, U=220 В,Qmax=28 м3/ч, Нmax=14м,
Занурювальний дренажний насос з н/ж сталі з вимикачем поплавця для брудної води t=+40°С
Діаметр твердих частинок до 50 мм
Опис
Unilift AP50B.50.11.A1 являє собою занурювальний грязьовий вертикальний одноступінчастий насос із високоякісної нержавіючої сталі з занурювальним 1-фазним електродвигуном із вбудованим термозахистом. AP50B застосовується для відкачування стічних вод у побуті та промисловості, зниження рівня ґрунтових вод. Насос Unilift AP50B.50.11.A1 має спеціальну конструкцію вільно-вихрового робочого колеса, завдяки якому перекачування брудної, стічної води, що містять тверді частинки до 50 мм, відбувається безперешкодно та ефективно.
Характеристики Grudfos AP50B.50.11.A1:
радіальний нагнітальний патрубок
кожух для охолодження двигуна, що змащується робочою рідиною
підшипники кочення з мастилом, що не потребують обслуговування
Unilift AP50B.50.11.A1. Комплектація.
фільтр в основі та рукоятка для перенесення
10-метровий кабель з вилкою SCHUKO
поплавковий вимикач для автоматичного увімкн./вимк.
Електродвигун Unilift AP50B.50.11.A1 заповнений нетоксичною рідиною.
Насос повністю готовий до використання як у переносному вигляді (встановлений на опору), так і стаціонарному вигляді (з автоматичною системою муфт).
Технічні характеристики:
Qmax = 28 м3/год
Hmax = 14 м
Діаметр твердих частинок до 50 мм
Вихід насоса - Rp 2"
Максимальна глибина установки – 7 м
Матеріали:
Корпус насоса: нержавіюча сталь
Робоче колесо: нержавіюча сталь
Рідина:
Діапазон температур рідини: 0 ° С … +40 ° С
Щільність: 998.2 кг/м3
Дані електроустаткування:
Потужність, що підводиться: 1210 Вт
Номінальний струм: 8 А
Номінальна напруга: 230 V
Номінальна швидкість – 2760 об/м
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5):68
Клас ізоляції (IEC 85):
Довжина кабелю – 10 м
Тип кабельного вилки - SCHUKO
Тепловий захист: внутрішній
Захист електродвигуна: CONTACT
Повна вага: 11,4 кг
Докладніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
1210
Продуктивність, max м3/год
28
Натиск, мах м
14
Тип виконання
з поплавцевим вимикачем
Напруга живлення,
230
Діаметр
DN 50 (2")
Матеріал корпусу
нержавіюча сталь
Матеріал робочих коліс
нержавіюча сталь
Діаметр твердих частинок
50
Модель насосу
Grundfos UNILIFT AP



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Дренажный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 14 м |
| Пропускная способность | 28 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1210 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глубина до зеркала воды | 7 м |
| Максимальная глубина погружения | 2 м |
| Качество воды | Грязная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 55 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 50 мм |
| Вес | 11.4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 39 000 ₴


