Насос для дренажу Grundfos Unilift AP50.50.11.A1.V
1600 (1100) Вт, U = 220 В, Qmax = 32 м3/год, Нmax = 12 м, довжина кабелю 10 м
занурювальний дренажний насос з н/ж сталі з вимикачем поплавця для брудної води t = +40° С
Діаметр твердих частинок до 50 мм
Опис
Насос для брудної води є занурювальний насос з високоякісної нержавіючої сталі з вертикальним напірним патрубком і занурювальним 1-фазним електродвигуном з вбудованим термозахистом. Дана серія представлена моделлю Unilift AP50.50.11.A1.V з кабелем 10 метрів . Насос Unilift AP50.50.11.A1.V застосуємо для відкачування стічних вод в побуті та промисловості, зниження рівня ґрунтових вод. Насос має спеціальну конструкцію вільно-вихрового робочого колеса, завдяки якому перекачування брудної, стічної води, що містять тверді частинки до 50 мм відбувається безперешкодно і ефективно.
Характеристики погружного дренажного насоса :
- вертикальний постачання патрубок
- кожух для охолодження двигуна, змащуйте робочої рідиною
-підшипники кочення з мастилом, що не потребують обслуговування
занурювальний дренажний насос . Комплектація.
- фільтр в підставі і рукоятка для перенесення
- 3-метровий кабель з вилкою SCHUKO
- поплавковий вимикач для автоматичного вкл./Викл.
електродвигун погружного дренажного насос а заповнений нетоксичного рідиною.
Технічні характеристики:
Q max = 32 м 3 /год
H max = 12 м
Діаметр твердих частинок до 50 мм
Вихід насоса - Rp 2
Максимальна глибина установки - 7 м
Матеріали:
Корпус насоса: нержавіюча сталь
Робоче колесо: нержавіюча сталь
Рідина:
Діапазон температур рідини: 0° С... + 55° С
Щільність: 998.2 кг/м 3
Дані електрообладнання:
Споживана потужність: 1600 Вт
Номінальний струм: 8 А
Номінальна напруга: 230 V
Номінальна швидкість - 2800 об/м
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5): 68
Клас ізоляції (IEC 85): F
Довжина кабелю - 10 м
Тип кабельної вилки - SCHUKO
Тепловий захист: внутрішня
захист електродвигуна: CONTACT
Повна вага: 16,7 кг
Детальніше
Виробник GRUNDFOS Потужність, Вт 1600 Продуктивність, max м3/год 32 Напір, мах м 12 Тип виконання з поплавцевим вимикачем Напруга живлення, В 230 Діаметр DN 50 (2") Матеріал корпусу нержавіюча сталь Матеріал робочих колес нержавіюча сталь Діаметр твердих часток 50 Модель насоса Grundfos UNILIFT AP

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Дренажный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 12 м |
| Пропускная способность | 32 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глубина до зеркала воды | 7 м |
| Максимальная глубина погружения | 2 м |
| Качество воды | Грязная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 55 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 50 мм |
| Вес | 16.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 241 мм |
| Высота | 436 мм |
| Длина | 241 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
- Цена: 77 777 ₴


