Насос для дренажу Grundfos Unilift AP50.50.08.A1.V
1300 (800) Вт, U = 220 В, Qmax = 28 м3/год, Нmax = 9,1 м,
занурювальний дренажний насос з н/ж сталі з поплавцевим выключачем для брудної води t = +40° С
Діаметр твердих частинок до 50 мм
Опис
Дренажний насос Unilift AP50.50.08.A1 є занурювальний насос із високоякісної нержавіючої сталі із вертикальним напірним патрубком та занурювальним 1-фазним електродвигуном із вбудованим термозахистом. Дана серія AP50 представлена моделью Unilift AP50.50.08.A1.V з кабелем 3 метрів. занурювальний дренажний насос Unilift застосуємо для відкачування стічних вод у побуті та промисловості, зниження рівня ґрунтових вод. Насос Unilift має спеціальну конструкцію вільно-вихрового робочого колеса, завдяки якому перекачування брудної, стічної води, що містять тверді частинки до 50 мм, відбувається безперешкодно і ефективно.
Характеристики дренажного насоса Unilift AP50.50.08.A1:
- вертикальний постачання патрубок
- кожух для охолодження двигуна, змащують робочою рідиною
-підшипники кочення з мастилом, що не потребують обслуговування
занурювальний дренажний насос Unilift. Комплектація.
- фільтр у підставі та рукоятка для перенесення
- 5-метровий кабель з вилкою SCHUKO
- поплавковий вимикач для автоматичного увімкн./Вимк.
електродвигун дренажного насоса заповнений нетоксичною рідиною.
Технічні характеристики:
Q max = 28 м 3 /рік
H max = 9,1 м
Діаметр твердих частинок до 50 мм
Вихід насоса - Rp 2
Максимальна глибина установки – 2 м
Матеріали:
Корпус насоса: нержавіюча сталь
Робоче колесо: нержавіюча сталь
Рідіна:
Діапазон температур рідини: 0 ° С ... + 55 ° С
Щільність: 998.2 кг/м 3
Дані електрообладнання:
Споживана потужність: 1300 Вт
Номінальний струм: 5,9 А
Номінальна напруга: 230 V
Номінальна швидкість - 27 90 об/м
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5): 68
Клас ізоляції (IEC 85): F
Довжина кабелю – 5 м
Тип кабельного вилки - SCHUKO
Тепловий захист: внутрішня
захист електродвигуна: CONTACT
повна вага: 16,7 кг
Детальніше
Виробник GRUNDFOS Потужність, Вт 1300 Продуктивність, max м3/год 28 Напір, мах м 9.1 Тип виконання з поплавцевим вимикачем Напруга живлення, В 230 Діаметр DN 50 (2") Матеріал корпусу нержавіюча сталь Матеріал робочих колес нержавіюча сталь Діаметр твердих часток 50 Модель насоса Grundfos UNILIFT AP

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Дренажный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 9.1 м |
| Пропускная способность | 28 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глубина до зеркала воды | 2 м |
| Максимальная глубина погружения | 2 м |
| Качество воды | Грязная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 55 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 50 мм |
| Вес | 16.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
- Цена: 50 100 ₴


