Насос для дренажа Grundfos Unilift AP35B.50.06.A1.V
660 Вт, U=220 В,Qmax=16 м3/ч, Нmax=10,5 м, довжина кабеля 10 м
Занурювальний дренажний насос Unilift AP35B.50.06.A1.V з н/ж сталі з вимикачем поплавця для брудної води t=+40° С
Діаметр твердих частинок до 35 мм
Опис
Unilift AP35B.50.06.A1.V являє собою занурювальний дренажний насос із високоякісної нержавіючої сталі з занурювальним 1-фазним електродвигуном із вбудованим термозахистом. Серія AP35B є занурювальним дренажним насосом, розташованим на опорі з кабелем 10 метрів. Занурювальний дренажний насос застосовується для відкачування стічних вод у побуті та промисловості, зниження рівня ґрунтових вод. Занурювальний дренажний насос має спеціальну конструкцію вільно-вихрового робочого колеса, завдяки якому перекачування брудної, стічної води, що містять тверді частинки до 35 мм, відбувається безперешкодно і ефективно.
арактеристики занурювального дренажного насоса:
-Радіальний нагнітальний патрубок
-кожух для охолодження двигуна, що змащується робочою рідиною
-підшипники кочення з мастилом, що не потребують обслуговування
Занурювальний дренажний насос. Комплектація.
- фільтр в основі та рукоятка для перенесення
- 10-метровий кабель з вилкою SCHUKO
- поплавковий вимикач для автоматичного увімк./вимк.
Електродвигун Unilift AP35B.50.06.A1.V заповнений нетоксичною рідиною.
Насос повністю готовий до використання як у переносному вигляді (встановлений на опору), так і стаціонарному вигляді (з автоматичною системою муфт).
Технічні характеристики:
Qmax=16 м3/год
Hmax = 10,5 м
Діаметр твердих частинок до 35 мм
Вихід насоса - Rp 2"
Максимальна глибина установки – 7 м
Матеріали:
Корпус насоса: нержавіюча сталь
Робоче колесо: нержавіюча сталь
Рідина:
Діапазон температур рідини: 0 ° С ... + 40 ° ° С
Щільність: 998.2 кг/м3
Дані електроустаткування:
Потужність, що підводиться: 660 Вт
Номінальний струм: 4,6 А
Номінальна напруга: 230 V
Номінальна швидкість – 2810 об/м
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5):68
Клас ізоляції (IEC 85):
Довжина кабелю – 10 м
Тип кабельного вилки - SCHUKO
Тепловий захист: внутрішній
Захист електродвигуна: CONTACT
Повна вага: 16,7 кг
детальніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
660
Продуктивність, max м3/год
16
Натиск, мах м
10.5
Тип виконання
з поплавцевим вимикачем
Напруга живлення,
230
Діаметр
DN 50 (2")
Матеріал корпусу
нержавіюча сталь
Матеріал робочих коліс
нержавіюча сталь
Діаметр твердих частинок
35
Модель насосу
Grundfos UNILIFT AP


ї=-0з
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Дренажный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 10.5 м |
| Пропускная способность | 16 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 660 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Повышение давления | Да |
| Глубина до зеркала воды | 7 м |
| Максимальная глубина погружения | 2 м |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 35 мм |
| Вес | 16.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
- Цена: 26 200 ₴


