Насос для дренажа Grundfos Unilift AP12.50.11.A1
1700 Вт, U=220 В, Qmax=28 м3/ч, Нmax=16 м,
Занурювальний дренажний насос Unilift AP12.50.11.A1 з н/ж сталі з вимикачем поплавця для брудної води t=+55 °С
Опис
Насос Unilift AP12.50.11.A1 являє собою вертикальний занурювальний одноступінчастий насос з високоякісної нержавіючої сталі з вертикальним напірним патрубком і занурювальним 1-фазним електродвигуном з вбудованим термозахистом. Дана серія представлена моделлю Unilift AP12.50.11.A1 з 3-метровим кабелем. Дренажний насос Grudfosзастосовується для відкачування стічних вод у побуті та промисловості, зниження рівня ґрунтових вод. Дренажний насос Грундфос має спеціальну конструкцію напіввідкритого робочого колеса, завдяки якому перекачування брудної, стічної води, що містять тверді частинки до 12 мм відбувається безперешкодно і ефективно.
Характеристики насоса Unilift AP12.50.11.A1:
вертикальний нагнітальний патрубок
кожух для охолодження двигуна, що змащується робочою рідиною
підшипники кочення з мастилом, що не потребують обслуговування
НасосГрундфос Unilift AP12.50.11.A1 для брудної води. Комплектація.
фільтр в основі та рукоятка для перенесення
3-метровий кабель з вилкою SCHUKO
поплавковий вимикач для автоматичного увімкн.
Електродвигун насоса дренажного Грундфос заповнений нетоксичною рідиною
Технічні характеристики:
Qmax = 28 м3/год
Hmax = 16 м
Діаметр твердих частинок до 12 мм
Вихід насоса - Rp 2
Максимальна глибина установки – 10 м
Матеріали:
Корпус насоса: нержавіюча сталь
Робоче колесо: нержавіюча сталь
Рідина:
Діапазон температур рідини: 0°С…+55°С
Щільність: 998.2 кг/м3
Дані електроустаткування:
Потужність, що підводиться: 1700 Вт
Номінальний струм: 8,5 А
Номінальна напруга: 230 V
Номінальна швидкість - 2785 об/м
Частота: 50 Hz
Клас захисту (IEC 34-5):68
Клас ізоляції (IEC 85):
Довжина кабелю – 3 м
Тип кабельного вилки - SCHUKO
Повна вага: 15,2 кг
Докладніше про товар
Виробник
GRUNDFOS
Потужність, Вт
1700
Продуктивність, max м3/год
28
Натиск, мах м
16
Тип виконання
з поплавцевим вимикачем
Напруга живлення,
230
Діаметр
DN 50 (2")
Матеріал корпусу
нержавіюча сталь
Матеріал робочих коліс
нержавіюча сталь
Діаметр твердих частинок
12
Модель насосу
Grundfos UNILIFT AP



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Дренажный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 16 м |
| Пропускная способность | 28 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глубина до зеркала воды | 10 м |
| Максимальная глубина погружения | 0 м |
| Качество воды | Грязная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 55 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 12 мм |
| Вес | 15.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
- Цена: 48 100 ₴


