Занурювальний шнековий насос "Водолій" НВП-0.32-63 призначений для подачі чистої води з підземних свердловин, колодязів та відкритих водойм для побутових і технічних потреб, зокрема для поливу присадибних ділянок. Завдяки зовнішньому діаметру 95 мм, цей насос підходить для свердловин з внутрішнім діаметром від 100 мм і більше.
Основні технічні характеристики:
- Номінальна продуктивність: 1,15 м³/год (0,32 л/с)
- Максимальна продуктивність: 3 м³/год (0,83 л/с)
- Номінальний напір: 63 м
- Максимальний напір: 90 м
- Споживана потужність: 780 Вт
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Споживаний струм: 3,5 А
- Довжина кабелю: 63 м
- Зовнішній діаметр насоса: 95 мм
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Різьблення напірного патрубка: G 1" (внутрішня різьба)
- Маса: 13,8 кг
Умови експлуатації:
- Температура перекачуваної води: до +35°C
- Вода повинна бути чистою, без довговолокнистих домішок
- Максимальна мінералізація води: 1500 г/м³
- Насос повинен працювати у повністю зануреному стані
- Відстань від дна свердловини до насоса: не менше 0,4 м
- Рівень води над насосом: не менше 1 м
- Перед першим запуском рекомендується витримати насос під водою 5-10 хвилин
Дотримання цих рекомендацій забезпечить надійну та довготривалу роботу насоса "Водолій" НВП-0.32-63.
Насос для колодязя та свердловини з підвищеним вмістом піску
P=1100 Вт, U=220 В, Qnom=1,15 м³/год, Qmax=1,8 м³/год, Hnom=63 м, Hmax=90 м,
D свердловини від 100 мм, d=98 мм, G=1", L=680 мм, кабель 32 м

Робочі характеристики насоса Водолій НВП 0,32-63
Схема установки в свердловину насоса Водолій НВП 0,32-63
1 - електронасос; 2 - зворотний клапан; 3 - штуцер перехідною; 4 - хомут шланга; 5 - шланг; 6 - шнур електричний; 7 - ковзне кріплення кабелю до підвісного троса; 8 - трос; 9 - конденсаторна коробка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Промелектро-Харків |
| Вид насоса | Скважинный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 90 м |
| Пропускная способность | 2.4 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1270 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глубина до зеркала воды | 63 м |
| Максимальная глубина погружения | 10 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 95 мм |
| Высота | 680 мм |
| Длина | 95 мм |
| Диаметр разъема соединения | 4 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 63 м |
- Цена: 9 800 ₴




