Насос "Водолій БЦ-1.6-20У1.1" — це поверхневий відцентровий електронасос, призначений для подачі чистої води з колодязів, накопичувальних резервуарів та відкритих водойм глибиною до 8 метрів. Він доступний у двох компонувальних виконаннях: горизонтальному та вертикальному. Вертикальна версія оснащена відкидною ручкою для зручного перенесення.
Технічні характеристики:
- Номінальна продуктивність: 5,8 м³/год
- Максимальна об'ємна подача: 6,8 м³/год
- Номінальний напір: 20 м
- Максимальний напір: 24 м
- Максимальна глибина всмоктування: 8 м
- Споживана потужність: 900 Вт
- Напруга живлення: 220 В
- Вага: 9,8 кг
- Матеріал корпусу: сталь
Цей насос підходить для побутового використання, забезпечуючи ефективну подачу води для різних потреб.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Промелектро-Харків |
| Вид насоса | Колодезный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 24 м |
| Пропускная способность | 6.8 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Повышение давления | Да |
| Глубина до зеркала воды | 7 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 9.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 5 100 ₴


