Насос Водолій БЦПЕ 0,5-40У може бути використаний для подачі води з будь-якого джерела (колодязь, свердловина, ємність, річка). Він дуже компактний і легкий, тому без особливих зусиль може використовуватися в переносному варіанті. При використанні ручного режиму насос досить просто включити в розетку.
У разі автоматичного напірного водопостачання цей насос рекомендується використовувати для перекачування води з колодязів або свердловин, в яких рівень води знаходиться не більше ніж за 20 метрів від поверхні землі.
Асинхронний, маслозаполненный електродвигун через проміжну муфту надає руху вал насосної частини, на якому жорстко закріплені робочі колеса, що перекачують воду. Принцип дії насоса відцентровий. Забір води відбувається між двигуном і насосною частиною, через отвори у решітці, що всмоктує.
Насос має електрокабель і конденсаторний блок. Кабель виведений із двигуна і проходить вздовж насосної частини збоку, під захисною планкою. Верхня кришка насоса з різьбовим патрубком (без вбудованого зворотного клапана), та двома вушами для кріплення страхувального троса.
В обмотці двигуна вбудоване надійне теплове реле, яке захищає насос струму (перевантаження). Автоматичний перезапуск під час спрацювання реле. Захисту від сухого ходу в насосі немає, встановлення зовнішнього захисту за потребою.
Оптимальна зона експлуатації насоса Водолій БЦПЕ 0,5-40У за витратою знаходиться в межах від 0,36 м / год до 2 м / год. При малому дебіті джерела водопостачання можливе дроселювання витрат води у зазначених межах. Насос допускає експлуатацію разом із напірним шлангом діаметром не менше ¾".
Короткі характеристики: Діаметр насоса 96мм Номінальна витрата: 1,8 м³/ч Номінальний напір: 40 м Максимальний напір: 60 м Напруга живлення: 220±22 В, 50 Гц Потужність що споживається: 720 Вт Максимальний споживаний струм: 3,3 А Ємність (В ПУ): 24 мкФ Максимальна температура рідини: 35 ° С Кількість робочих коліс: 6 Маса нетто: 12,5 кг Розрахунковий термін служби: 6..

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Промелектро-Харків |
| Вид насоса | Многоступенчатый |
| Максимальный напор | 54 м |
| Пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 720 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 6 |
| Повышение давления | Да |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 8.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина сетевого шнура | 25 м |
- Цена: 7 900 ₴


