Занурювальний електронасос БЦПЕ 0.3 призначений для подачі води в побутових умовах із свердловин внутрішнім діаметром від 90 мм і більше, з дебітом понад 1.0 м³/год і може використовуватися також для подачі води з шахтних колодязів, резервуарів та відкритих водойм, для поливу садів та городів.Насос БЦПЕ має діаметр 84 мм і може використовуватись у свердловинах від 90 мм і більше.
Загальні умови експлуатації:
температура води, що перекачується, не більше 35°C;
вода не повинна містити пісок та інші видимі механічні домішки;
забороняється перекачування агресивних рідин;
допускається мінералізація води трохи більше 1500 г/м³;
електронасос працює тільки при повному зануренні у воду, при цьому відстань від дна свердловини до насоса повинна бути не менше ніж 0,4 м, а рівень води над насосом не менше ніж 1,0 м;
дебіт свердловини має перевищувати продуктивність насоса;
перед першим пуском насос слід витримати під водою щонайменше 5-10 хвилин;
допускається не більше 20 включень електронасосу за годину.
Характеристики
Основні
Виробник Промелектро
Країна виробник Україна
Максимальна пропускна спроможність 2 куб. м/год
Напруга мережі 220~240 В
Частота струму 50 Гц
Спосіб встановлення насоса Занурювальний
Максимальна глибина занурення 60 м
Частота обертання 2800 об/хв
Кількість щаблів насосної частини 18
Споживаний струм 3,3 A
Номінальна споживана потужність 780 Вт

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Промэлектро |
| Вид насоса | Колодезный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 60 м |
| Пропускная способность | 0.3 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 0.78 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 18 |
| Глубина до зеркала воды | 40 м |
| Максимальная глубина погружения | 10 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 14.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
- Цена: 7 770 ₴


