Використання
Відцентровий, виконаний в одному корпусі, одноступінчатий електронасос Speroni серії CS виготовлений за стандартами DIN 24255 - NFE44 -II - UNI 7467. З'єднання насоса і двигуна здійснюється через проміжний фланець. Цей насос ідеальний для перекачування чистої води та інших хімічно і механічно неагресивних рідин. Якщо передбачається перекачувати рідину, щільність і/або в'язкість якої відрізняється від тих же параметрів води, то внаслідок зміни гідравлічної потужності необхідно враховувати споживчу в цьому випадку потужність електродвигуна.
Характеристики
Робочі параметри
Продуктивність
21 - 72 м³/год
Висота подачі
25 - 10 метрів
Максимальний тиск
10 бар
Максимальна глибина всмоктування
7 м
Температура рідини не більше
90 °С
Технічні дані
Потужність
4.8 кВт
Струм
змінний
Напруга
230/400 вольт
Кількість фаз
три фази
Клас ізоляції
F
Ступінь захисту
IP 55
Енергоефективність електродвигуна
IE3
Тип насосів
стандартизовані
Матеріали
Корпус насоса
чавун
Робоче колесо
чавун
Вал
AISI 304 нержавіюча сталь
Опора двигуна
чавун
Механічне ущільнення
Ceramica/Grafite/NBR
Габаритні розміри та вага
Довжина
680 мм
Ширина
317 мм
Висота
495 мм
Вага
62.1 кг
Додаткова інформація
Модель
Виробник
Країна-виробник товару
Італія
Категорія
Промислові насоси
Діаграма робочих характеристик
Розміри упаковки
| Z, мм | X, мм | Y, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 680 | 317 | 495 | 62.1 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SPERONI |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность | 4.8 кВт |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 90 град. |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал рабочего колеса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP54 |
| Вес | 62.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 317 мм |
| Длина | 680 мм |
| Высота | 495 мм |
- Цена: 34 780 ₴


