Використання
Відцентровий насос Speroni серії CB(M) виготовлений з одним робочим колесом. Підходить для перекачування чистої води та неагресивних рідин з невеликим вмістом підвішаних маленьких часток. Використовується у садівництві та сільському господарстві в зрошувальних системах і в промислових обєктах водопостачання.
Характеристики
Робочі параметри
Продуктивність
12 - 54 м³/год
Висота подачі
26.5 - 11 метрів
Максимальний тиск
10 бар
Максимальна глибина всмоктування
7 м
Температура рідини не більше
90 °С
Технічні дані
Потужність
4.5 кВт
Струм
змінний
Напруга
230/400 вольт
Кількість фаз
три фази
Клас ізоляції
F
Ступінь захисту
IP 55
Тип насосів
із закритою крильчаткою
Матеріали
Корпус насоса
чавун
Робоче колесо
чавун
Вал
AISI 304 нержавіюча сталь
Механічне ущільнення
Ceramic/Graphite/NBR
Розміри
Всмоктувальний патрубок
3"
Випускний патрубок
3"
Габаритні розміри та вага
Довжина
540 мм
Ширина
269 мм
Висота
421 мм
Вага
45 кг
Додаткова інформація
Модель
Виробник
Країна-виробник товару
Італія
Категорія
Промислові насоси
Діаграма робочих характеристик
Розміри упаковки
| Z, мм | X, мм | Y, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 540 | 269 | 421 | 45 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SPERONI |
| Страна производитель | Италия |
| Размеры | |
| Высота | 421 мм |
| Длина | 540 мм |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Пропускная способность | 54 |
| Вес | 45 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Ширина | 269 |
| Тип двигателя | Асинхронные |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP65 |
| Мощность | 4.5 |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 90 град. |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Материал рабочего колеса | Чугун |
- Цена: 27 890 ₴


