Використання
Відцентровий насос Speroni серії CB(M) виготовлений з одним робочим колесом. Підходить для перекачування чистої води та неагресивних рідин з невеликим вмістом підвішаних маленьких часток. Використовується у садівництві та сільському господарстві в зрошувальних системах і в промислових обєктах водопостачання.
Характеристики
Робочі параметри
Продуктивність
3 - 18 м³/год
Висота подачі
18 - 7.5 метрів
Максимальний тиск
10 бар
Максимальна глибина всмоктування
7 м
Температура рідини не більше
90 °С
Технічні дані
Потужність
1.15 кВт
Струм
змінний
Напруга
230 вольт
Кількість фаз
одна фаза
Клас ізоляції
F
Ступінь захисту
IP 55
Тип насосів
із закритою крильчаткою
Матеріали
Корпус насоса
чавун
Робоче колесо
латунь
Вал
AISI 304 нержавіюча сталь
Механічне ущільнення
Ceramic/Graphite/NBR
Розміри
Розмір різьби
2"
Габаритні розміри та вага
Довжина
385 мм
Ширина
229 мм
Висота
294 мм
Вага
17.8 кг
Додаткова інформація
Модель
Виробник
Країна-виробник товару
Італія
Категорія
Промислові насоси
Діаграма робочих характеристик
Розміри упаковки
| Z, мм | X, мм | Y, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 385 | 229 | 294 | 17.8 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SPERONI |
| Страна производитель | Италия |
| Пропускная способность | 18 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность (W) | 1.15 кВт |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 90 град. |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал рабочего колеса | Латунь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP65 |
| Вес | 17.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 229 мм |
| Длина | 385 мм |
| Высота | 294 мм |
- Цена: 13 180 ₴


