Використання
Двоступеневий відцентровий насос Speroni серії 2C(M) використовується для підвищення тиску води і інших неагресивних рідин. Має плавну напірно-розхідну характеристику, що дозволяє застосовувати насос в великому діапазоні подачі води при незначній зміні вихідного тиску. Головна особливість конструкції полягає в послідовному розташуванні двох робочих коліс, що дозволяє досягати більшої висоти водяного стовпа в порівнянні з одноступінчастими насосами.
Характеристики
Робочі параметри
Продуктивність
1.2 - 12 м³/год
Висота подачі
70 - 39 метрів
Максимальний тиск
10 бар
Максимальна глибина всмоктування
7 м
Температура рідини не більше
90 °С
Технічні дані
Потужність
4.2 кВт
Струм
змінний
Напруга
230/400 вольт
Кількість фаз
три фази
Клас ізоляції
F
Ступінь захисту
IP 55
Тип насосів
з двома робочими колесами
Матеріали
Корпус насоса
чавун
Робоче колесо
бронза
Вал
AISI 304 нержавіюча сталь
Механічне ущільнення
Ceramic/Graphite/NBR
Розміри
Всмоктувальний патрубок
1-1/4"
Випускний патрубок
1"
Габаритні розміри та вага
Довжина
530 мм
Ширина
310 мм
Висота
460 мм
Вага
35.9 кг
Додаткова інформація
Модель
Виробник
Країна-виробник товару
Італія
Категорія
Промислові насоси
Діаграма робочих характеристик
Розміри упаковки
| Z, мм | X, мм | Y, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 530 | 310 | 460 | 35.9 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SPERONI |
| Страна производитель | Италия |
| Пропускная способность | 12 куб. м/час |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Потребляемая мощность (W) | 4.2 кВт |
| Мощность | 4.2 кВт |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 90 град. |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал рабочего колеса | Бронза |
| Вес | 35.9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 310 мм |
| Длина | 530 мм |
| Высота | 460 мм |
- Цена: 35 720 ₴


