Використання
Занурений дренажний насос Speroni серії SEM V оснащений робочим колесом типу VORTEX, що дозволяє вільно проходити завислим частинкам. Застосовується в побутових і промислових умовах, для викачування маслянистих і хімічних рідин з вигрібних ям, для відкачування води забрудненої твердими і волокнистими включеннями, для побутових і промислових стічних вод.
Робочі характеристики
- Мінімальний рівень всмоктування 125 мм
- Призначений для тривалої роботи при повному зануренні
Характеристики
Робочі параметри
Продуктивність
3 - 24 м³/год
Висота подачі
11.5 - 5 метрів
Максимальна глибина занурення
20 м
Діапазон температур рідини
35°C (згідно EN 60335-2-41)
50°C (для інших цілей)
Максимальний розмір твердих частинок
40 мм
Технічні дані
Потужність
1.9 кВт
Струм
змінний
Напруга
230 вольт
Кількість фаз
одна фаза
Клас ізоляції
F
Ступінь захисту
IP 68
Тип насоса
для вигрібних ям
Матеріали
Корпус насоса
чавун
Робоче колесо
чавун
Вал
AISI 304 нержавіюча сталь
Механічне ущільнення
Подвійне механічне ущільнення в масляній камері:
Ceramic/Graphite/NBR & Silicon/Silicon/NBR
Розміри
Розмір різьби
2"
Габаритні розміри та вага
Довжина
350 мм
Ширина
280 мм
Висота
585 мм
Вага
41.1 кг
Додаткова інформація
Виробник
Країна-виробник товару
Італія
Категорія
Дренажні насоси
Діаграма робочих характеристик
Таблиця характеристик
| Модель | P, кВт | Q | м3/год | 3 | 6 | 9 | 12 | 18 | 24 | 30 | 36 | 42 | 48 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| л/хв | 50 | 100 | 150 | 200 | 300 | 400 | 500 | 600 | 700 | 800 | |||
| SEM 150 VS | 1,1 | H | м | 11 | 10 | 9 | 8 | 6 | 4 | ||||
| SEM 200 VS | 1,5 | 11,5 | 11 | 10 | 9 | 7 | 5 |
Розміри упаковки
| Z, мм | X, мм | Y, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 350 | 280 | 585 | 41.1 |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | SPERONI |
| Вид насоса | Дренажный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 12 м |
| Пропускная способность | 24 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1.9 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Максимальная глубина погружения | 20 м |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 41.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 43 220 ₴


