Використання
Автоматичні насосні станції marina серії Cam HL (Speroni), укомплектовані самовсмоктувальним насосом, мають гарні всмоктувальні властивості і використовуються для подачі води з глибини до 8 метрів. Дані установки надійні, компактні, дозволяють автоматично підтримувати тиск в системі в заданому діапазоні. Застосовуються в системах водопостачання невеликих будинків при заборі води з колодязів, резервуарів, ставків та інших джерел.
Компоненти установки
- Самовсмоктуючий насос CAM HL
- Мембранний бак
- Гнучкий з'єднувальний шланг
- Реле тиску
- Електричний кабель з вилкою
- Манометр
- Бронзовий фітінг
Характеристики
Робочі параметри
Продуктивність
0.6 - 3 м³/год
Висота подачі
38 - 19 метрів
Максимальний тиск
6 бар
Максимальна глибина всмоктування
8 м
Температура рідини не більше
35 °С
Технічні дані
Потужність
0.8 кВт
Струм
змінний
Напруга
230 вольт
Кількість фаз
одна фаза
Клас ізоляції
F
Ступінь захисту
IP 44
Матеріали
Корпус насоса
AISI 304 нержавіюча сталь
Розміри
Всмоктувальний патрубок
1"
Випускний патрубок
1"
Габаритні розміри та вага
Вага
12 кг
Додаткова інформація
Виробник
Speroni
Країна-виробник товару
Італія
Категорія
Насосні станції
Діаграма робочих характеристик

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | SPERONI |
| Вид насоса | Насосная станция |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 38 м |
| Пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 0.8 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Глубина до зеркала воды | 8 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 12 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 7 930 ₴


