Кондиционер Tosot GB-12VP2
Серія EXPERT INVERTER
464 46 510
Спліт система EXPERT INVERTER оснащена інверторним компресором з технологією G10, який працює на ультрасучасному екологічно безпечному і більш енергоефективні фреоне R32, гарантуючи ефективну роботу і економію електроенергії. Надійність, легкість в управлінні, економічність - все це про спліт системі останнього покоління серії EXPERT INVERTER.
EXPERT INVERTER - це кондиціонери об'єднали в собі найсучасніші новації в сфері кондиціонування повітря.
Очищення повітря фільтром Active Plasma Ion (API), насичення повітря негативними іонами,
Можливість напряму повітряного потоку,
I Feel - регулювання температури по датчику на пульті управління, {{1} } Система низьковольтного старту - 'Вольт-контроль',
Ширококутові жалюзі, які створюють об'ємний потік повітря,
Кнопка режиму 'TURBO',
Функція запам'ятовування поточних налаштувань, {{1} } система самоочищення внутрішнього блоку - після виключення кондиціонера вентилятор підсушує вологу з теплообмінника,
Режим 'Комфортний сон',
Технологія 'Інтелектуального розморожування' - розумна система захисту від обмерзання,
Технологія осушення повітря без зниження температури,
Система самодіагностики кондиціонера,
Знімна панель, що миється внутрішнього блоку,
Функція теплого старту,
Низькотемпературний старт,
Таймер включення і виключення кондиціонера,
Дисплей відображення поточного часу,
Світлодіодний дисплей ,
Світлодіодне відображення поточних режимів роботи,
Блокування кнопок на пульті Д / У.
Характеристики
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 34
Тип холодоагенту
R32
Тип компресора
інверторний
SEER / SCOP (клас енергоефективності)
6.1 (A ++) / 4.0 (A +)
Повітряно-продуктивність, м3 / годину
290/410/480/550
Габаритні розміри внутрішнього блоку (ширина / висота / глибина), мм
773X250X185
Габаритні розміри зовнішнього блоку (ширина / висота / глибина), мм
842X596X320
Діаметр газової магістралі (вода), мм / дюйм
9,53 / 3/8 '
Діаметр жидкосной магістралі, мм / дюйм
6,38 / 1/4 '
Максимальна довжина магістралі, м
20
Максимальний перепад висоти магістралі, м
10 {{1 }} Обсяг газової зарядки, кг
0.60
Осушення, л / год
1.40
Установки електроживлення
220-240В / 50Гц / 1Ф {{ 1}} Підігрів піддону, компресора
немає
потужність / тепло, кВт
0.94 (0.20-1.50)
потужність / холод, кВт {{1} } 0.99 (0.16-1.40)
Продуктивність / тепло, кВт
3.40 (0 .60-4.40)
Продуктивність / холод, кВт
3.20 (0.60-3.60)
Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку, мм
540
температурний діапазон роботи на тепло, ° C
- 15 ... +24
температурний діапазон роботи на холод, ° C
- 15 ... +43
управління по мережі Інтернет
є
Рівень звукового тиску внутрішнього блоку, дБ (А)
25/28/34/37
Рівень звукового тиску зовнішнього блоку, дБ ( А)
52
Енергоефективність EER (холод) / COP (тепло), кВт / кВт
-
Вага внутрішнього блоку, кг
8.5 { {1}} Вага зовнішнього блоку, кг
31

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Поток воздуха | 590 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3400 Вт |
| Мощность охлаждения | 3200 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка, Сервисное обслуживание |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 24 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 990 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 920 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 24 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 251 мм |
| Ширина внутреннего блока | 770 мм |
| Глубина внутреннего блока | 190 мм |
| Вес внутреннего блока | 8.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 550 мм |
| Ширина внешнего блока | 732 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Вес внешнего блока | 25 кг |
- Цена: 22 300 ₴


