Корзина
32 отзыва
+380975150837
+380975150837
+380975150837
+380959328716
Cітка рабиця металеві вироби ПП Сітка -рябка

Приблизний розрахунок вартості паркану

Приблизний розрахунок вартості паркану
Расчет стоимости забора из сетки рабицы.

20.05.20

 Розрахунок вартості паркану з сітки рабиці висота 1.50м. довжина 100м

-Столб металевий з квадратної труби 40 * 40мм висота 2.0м відстань між стовпами 3м

34шт стовпа, ціна одного стовпа 100грн 100 * 34 = 3400грн

-упори для кутових стовпів, які несуть навантаження, квадратна труба 40 * 40мм., 8шт упорів по 100грн 100 * 8 = 800грн

-полоса металева для натяжки і кріплення сітки рабиці до стовпів 51м.п 20грн за м.п 51 * 20 = 1020грн

-саморізи для кріплення смуги до стовпів 150шт 1грн за 1шт 1 * 150 = 150грн

-сітка рабиця осередок 50 на 50мм., діаметр дроту 1.8мм., висота 1.50м 380грн за 10м 380 * 10рулонов = 3800грн

-ддріт для протягання зверху сітки і знизу по всьому периметру 10кг 1кг дроту 30грн 10 * 30 = 300грн

-натягувачі для натяжки дроту 8шт 40грн за 1шт 40 * 8 = 320грн

-зажими для дроту 100грн

-цемент 17 мішків 1м 90грн 17 * 90 = 1530грн

-Витратні матеріали (фарба, грунт, перетворювач Іржі, розчинники, пензлики, електроди.круги відрізні.круги зачисні) 800грн

-Усього матеріалів на 12380грн

-робота 120грн за 1м.п. (Викопування ям, заливка стовпів бетоном.кріплення сітки рабиці.протяжка і натягування дроту в два ряди по всьому периметру)

120 * 100 = 12000грн

РАЗОМ 12380 + 12000 = 24380грн

Виходить 243грн за 1м.п

(Ціна може змінюватись в залежності від вартості матеріалу)

     Расчет стоимости забора из сетки рабицы высота 1.50м. длинна 100м

-Столб металлический с квадратной трубы 40*40мм высота 2.0м расстояние между столбами 3м

34шт столба, цена одного столба 100грн  100*34=3400грн

-упоры для угловых столбов, которые несут нагрузку, квадратная труба 40*40мм., 8шт упоров по 100грн 100*8=800грн

-полоса металлическая для натяжки и крепления сетки рабицы к столбам 51м.п 20грн за м.п  51*20=1020грн

-саморезы для крепления полосы к столбам 150шт 1грн за 1шт 1*150=150грн

-сетка рабица ячейка 50на50мм., диаметр проволоки 1.8мм., высота 1.50м 380грн за 10м 380*10рулонов=3800грн

-проволока для протяжки сверху сетки и снизу по всему периметру 10кг 1кг проволоки 30грн 10*30=300грн

-натяжители для натяжки проволоки 8шт 40грн за 1шт 40*8=320грн

-зажимы для проволоки 100грн

-цемент 17мешков 1м 90грн 17*90=1530грн

-расходные материалы (краска,грунт,преобразователь иржи,расстворитель,кисточки,электроды.круги отрезные.круги зачистные) 800грн

-ВСЕГО материалов на 12380грн

-работа 120грн за 1м.п. (выкопка ям,заливка столбов раствором.крепления сетки рабицы.протяжка и натягивание проволоки в два ряда по всему периметру)

120*100=12000грн

ИТОГО 12380+12000=24380грн

Получается 243грн за 1м.п

(Цена может изменятся в зависимости от стоимости материала)

 

Другие статьи